سالنامه آپادانا
هدایای تبلیغاتی سال نو سالنامه آپادانا

هدایای تبلیغاتی سال نو

هدایای تبلیغاتی سال نو موجود در سالنامه آپادانا یک ابزار بسیار مناسب برای معرفی خدمات شرکت‌ها و ارگان‌ها می‌باشد به گونه‌ای که از طریق اهدای این محصولات در آستانه سال جدید می‌توانند افراد و مشتریان زیادی را برای خود جذب کنند. انواع هدایای تبلیغاتی عبارت است از سررسیدهایی با طراحی عمومی و اختصاصی و همچنین ست های مدیریتی برای اهدا به مدیران و کارمندان یک شرکت.

 


انواع هدایای تبلیغاتی


با نزدیک شدن به پایان سال بسیاری از سازمان‌ های دولتی و خصوصی تصمیم به تهیه کادوهایی برای پرسنل و حتی مراجعین خود می‌گیرند. برای این منظور سالنامه آپادانا انواع هدایای تبلیغاتی مثل سررسید، خودکار تبلیغاتی، انواع ست های مدیریتی و ... را با استفاده از بهترین مواد و متریال موجود طراحی و تولید کرده است تا سازمان‌ها بتوانند به تعداد لازم برای مدیران رده بالا، کارمندان و مراجعین خود به تهیه این هدایا بپردازند. انواع هدایای تبلیغاتی ، نقش بسیار پررنگی در زمینه جذب مشتری برای ارائه خدمات و درآمد بیشتر دارد زیرا این هدایا به گونه‌ای هستند که به صورت مداوم توسط افراد مورد استفاده قرار گرفته و در جلوی چشم آن‌ها قرار دارند.

 


قیمت هدایای تبلیغاتی


قیمت هدایای تبلیغاتی با توجه به نوع متریال بکار رفته در تولید آن‌ها و طراحی اختصاصی و عمومی، با یکدیگر تفاوت دارند، اما مجموعه سالنامه آپادانا با تجربه‌ای درخشان در زمینه تولید و عرضه محصولاتی مانند خودکار تبلیغاتی، انواع دفاتر، سالنامه‌ها و ... سعی در تعیین منصفانه‌ی قیمت هدایای تبلیغاتی داشته که همه‌ی ارگان‌ها و سازمان‌ها بتوانند متناسب با میزان بودجه در نظر گرفته شده، محصولات مورد نظر خود را در آستانه سال جدید تهیه و به افراد اهدا کنند. شما عزیزان برای ثبت سفارش می‌توانید ابتدا بخش‌های مختلف سایت را مطالعه کرده و سپس برای با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 


چاپ روی هدایای تبلیغاتی

تیم مجرب سالنامه آپادانا برای رفاه حال شما عزیزان جهت معرفی کسب و کار خود امکان چاپ روی هدایای تبلیغاتی را فراهم کرده است تا بتوانید لوگو و یا هر چیز دیگر را روی هدایای تبلیغاتی سال نو چاپ کنید. چاپ روی هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود تا برند شما همواره در مقابل چشم افرادی باشد که محصولی را به آن‌ها هدیه داده‌اید. لازم به ذکر است که این امر علاوه بر جذب مشتری به ماندگار بودن برند و خدمات شما در اذهان کمک شایانی می‌کند. کارشناسان ما، برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی چاپ روی محصولات، شما را راهنمایی خواهند کرد.

 

آپادانا, هدایای تبلیغاتی, ست مدیریتی

سالنامه آپادانا

سالنامه آپادانا با گرد هم‌آوری گروه‌های تخصصی در زمینه چاپ و صحافی و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است محصولاتی مانند سالنامه و هدایای تبلیغاتی را با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نشانی سالنامه آپادانا

ایران، تهران، خیابان خاوران، بعد از فرهنگسرای خاوران، نرسیده به اتوبان امام علی، داخل کانون مالک اشتر، سالنامه آپادانا

آدرس ایمیل سالنامه آپادانا

apadanahormozi{@}gmail.com

     

سالنامه آپادانا

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد مدیریت سالنامه آپادانا محفوظ است.
طراحی وب

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین