سالنامه آپادانا
تقویم سال نو سالنامه آپادانا

تقویم سال نو

تقویم سال نو یکی از هدایای تبلیغاتی است که با نزدیک شدن به پایان سال، بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها برای معرفی زمینه فعالیتی خود اقدام به تهیه آن می‌کنند. تقویم هایی مانند تقویم رومیزی یا تقویم دیواری اثر تبلیغاتی به مراتب بیشتری نسبت به سایر موارد دارند زیرا به طور مداوم بر روی میز یا دیوار در مقابل چشم‌ها قرار داشته و نماینده خوبی برای تبلیغ کار شما هستند.

 


هدایای تبلیغاتی


سال‌های زیادی است که ارگان‌ها، سازمان‌ها و یا حتی مشاغل آزاد به منظور معرفی و تبلیغ خدمات خود به دیگران از هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند. از انواع هدایای تبلیغاتی می‌توان به خودکار، سالنامه، تقویم‌های رومیزی و دیواری و ست‌های مدیریتی برای مدیران و کارمندان با رده‌های مختلف در یک سازمان اشاره کرد. امسال نیز تقویم ۱۴۰۰ انتخاب خوبی برای تبلیغات به شمار می‌رود. سالنامه آپادانا متشکل از تیم طراحی و تولید مجرب و همچنین با سابقه‌ای درخشان در عرضه انواع محصولاتی مانند تقویم سال نو، سررسید و ... آماده‌ی طراحی و تولید محصول مورد نظر شما با استفاده از بهترین مواد اولیه و به تعداد دلخواه است.

 


تقویم ۱۴۰۰


استفاده از تقویم‌ به تمام افراد کمک می‌کند که تاریخ‌های مهم را به خاطر بیاورند و بتوانند برای گذران زندگی، کار، تحصیل و درآمد خود به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی کنند. تقویم ۱۴۰۰ تولید شده توسط سالنامه آپادانا نیز ضمن برخورداری از طرح‌های بسیار زیبا و متنوع، می‌تواند ابزار مناسبی برای تبلیغ زمینه کاری شما محسوب شود. با تهیه و اهدای تقویم ۱۴۰۰ به کارمندان و یا مراجعین مجموعه خود علاوه بر تبلیغ خدمات ارائه شده، محصولی مناسب و پرکاربرد را به آن‌ها هدیه کنید. برای مشاهده انواع این محصول و قیمت آن سایت مجموعه را مطالعه کرده و سپس ما کارشناسان ما جهت ثبت سفارشات خود تماس بگیرید.

 


انواع تقویم


انواع مختلف تقویم هایی که توسط سالنامه آپادانا طراحی و به بازار عرضه می‌شوند، با استفاده از مرغوب‌ترین متریال و مواد اولیه موجود برای جلب توجه و رضایت مشتریان تولید می‌گردند. تقویم‌های رومیزی و دیواری از انواع تقویم های موجود در مجموعه هستند که استفاده‌های گوناگونی دارند. به عنوان مثال تقویم دیواری را می‌توان در آشپزخانه و یا دیوار رو به روی میز در اتاق کار نصب کرد و محل قرارگیری تقویم رومیزی معمولا بر روی میزی مانند میز کار یا کنفرانس است که بیشترین استفاده را دارد. به همین علت نیز انواع تقویم، انتخابی بسیار مناسب و به صرفه‌ای برای تبلیغات شناخته شده اند.

سالنامه آپادانا

سالنامه آپادانا با گرد هم‌آوری گروه‌های تخصصی در زمینه چاپ و صحافی و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است محصولاتی مانند سالنامه و هدایای تبلیغاتی را با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نشانی سالنامه آپادانا

ایران، تهران، خیابان خاوران، بعد از فرهنگسرای خاوران، نرسیده به اتوبان امام علی، داخل کانون مالک اشتر، سالنامه آپادانا

آدرس ایمیل سالنامه آپادانا

apadanahormozi{@}gmail.com

     

سالنامه آپادانا

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد مدیریت سالنامه آپادانا محفوظ است.
طراحی وب

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین