سالنامه آپادانا
قطع دفتر فانتزی سالناه آپادانا

قطع دفتر فانتزی

کیفیت انواع دفاتر تولید شده توسط مجموعه های مختلف علاوه بر گرماژ کاغذ آن‌ها، به نوع قطع دفتر فانتزی و چگونگی صحافی دفتر فانتزی بستگی دارد. سالنامه آپادانا با سابقه و تجربه‌ای درخشان در تولید دفاتر تحصیلی و انواع دفتر فانتزی، با کیفیت‌ترین و زیباترین دفاتر را متناسب با همه گروه های سنی تولید و به بازار عرضه می‌کند، به همین علت نیز تاکنون در جذب دانش آموزان و دانشجویان موفق بوده است.

 

 

انواع قطع دفتر فانتزی

بهتر است بدانید که به طول و عرض دفتر و کتاب‌ها، قطع و یا سایز می‌گویند و قطع وزیری، قطع رحلی، قطع رقعی، خشتی، جیبی، نیم رقعی، نیم وزیری و ... از انواع قطع دفتر فانتزی و سایر دفاتر و سررسیدها هستند که با توجه به نوع دفتر و یا سلیقه کارفرما از یکی از انواع قطع دفتر فانتزی برای تولید این محصول استفاده می‌شود. سالنامه آپادانا مجهز به جدیدترین و بهترین دستگاه‌ها برای انجام انواع قطع دفتر فانتزی است و سعی دارد این محصول را به اقتصادی‌ترین شکل ممکن به دانش آموزان و دانشجویان جهت انجام تکالیف و یا نوشتن جزوات ارائه کند.

 

 

صحافی دفتر فانتزی

همانطور که قبل‌تر هم اشاره کردیم چگونگی صحافی دفتر فانتزی یکی از عوامل موثر بر کیفیت، دوام و زیبایی در انواع دفاتر است. به طور کلی به تا زدن و مرتب کردن و قرار دادن کاغذهای یک دفتر در کنار هم صحافی گفته می‌شود،‌ اما یک روش واحد برای انجام صحافی دفتر فانتزی و سایر دفاتر وجود نداشته و آنچه در این کار از اهمیت زیادی برخوردار است، دقت به زیبایی و کیفیت انجام صحافی است. صحافی دفتر فانتزی با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و موجود در سالنامه آپادانا با دقت بالا و توسط تکنسین‌های حرفه‌ای انجام می‌شود تا محصول تولید شده بتواند پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان در تمام طول سال تحصیلی باشد.

 

 

انواع دفتر فانتزی

دقتر فانتزی ته چسب،‌ دفتر فانتزی سیمی و ... از انواع دفتر فانتزی هستند که در بین دانش آموزان خصوصا در مقطع دبستان محبوبیت زیادی دارند. استفاده از انواع دفتر فانتزی با طرح‌های متناسب با گروه‌های سنی مختلف نقش بسیار خوبی در ایجاد علاقه و تشویق به انجام تکالیف و درس خواندن ایفا می‌کند، بدین منظور نیز اکثر محصلان و والدین آن‌ها به دنبال تهیه دفاتر فانتزی برای فرزندان عزیز خود هستند. برای تهیه انواع دفاتر ته چسب و یا سیمی به شما توصیه می‌شود که ابتدا بخش مربوطه را در سایت مشاهده کرده و برای ثبت سفارشات خود با ما تماس بگیرید.

سالنامه آپادانا

سالنامه آپادانا با گرد هم‌آوری گروه‌های تخصصی در زمینه چاپ و صحافی و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است محصولاتی مانند سالنامه و هدایای تبلیغاتی را با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نشانی سالنامه آپادانا

ایران، تهران، خیابان خاوران، بعد از فرهنگسرای خاوران، نرسیده به اتوبان امام علی، داخل کانون مالک اشتر، سالنامه آپادانا

آدرس ایمیل سالنامه آپادانا

apadanahormozi{@}gmail.com

     

سالنامه آپادانا

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد مدیریت سالنامه آپادانا محفوظ است.
طراحی وب