سالنامه آپادانا

انواع جلد سررسید

جلد سررسید انواع مختلفی دارد که تنوع آ‌ن‌ها در 6 دسته تقسیم می‌شوند و هر یک از آنها مزایای مختص خود را دارند.

جلد چرم مصنوعی
جلد چرم مصنوعی بسیار شبیه چرم طبیعی می‌باشد اما قیمتش نسبت به چرم طبیعی بسیار پایین‌تر است. تنوع رنگ این محصول نسبت به چرم طبیعی بسیار بالاتر است. چرم مصنوعی خام را می‌توان با رنگ دلخواه رنگ‌آمیزی کرد و مورد استفاده قرار داد. چرم مصنوعی دارای طرح‌های فراوانی است. انتخاب طرح و رنگ مناسب برای چرم مصنوعی کاملا به سلیقه خریدار بستگی دارد.

جلد جیر
جلد جیر با عنوان جلد اشبالت نیز شناخته می‌شود. این نوع جلد بسیار شبیه به جیر طبیعی است و به دلیل قابلیت رنگ کردن، از تنوع رنگ بسیار بالا برخوردار است. جلد جیر به دلیل ظاهر متفاوت و فانتزی دارای طرفداران فراوانی است؛ اما یکی از نقاط ضعف آن، جذب پرز در هنگام استفاده است.

جلد ترمو
جلد ترمو به لحاظ ظاهر بسیار شبیه چرم مصنوعی است اما دارای کیفیت بالاتر است با این تفاوت که نازک‌تر بوده، و البته قیمت آن نیز بیشتر است. وجه تمایز اصلی ترمو و چرم مصنوعی در این است که ترمو نسبت به حرارت واکنش نشان می دهد و رنگ آن تیره می‌شود.

جلد گالینگور
جلد گالینگور پوششی از جنس پی وی سی است که بر روی یک لایه کاغذ لمینت می‌شود. این جنس دارای مقاومت پایین‌تری است اما به مراتب ارزان‌تر است و تنوع طرح و رنگ خیلی بالایی دارد.

جلد سلفون
ویژگی اصلی جلد سلفون این است که می توان هر نوع طرح را به صورت رنگی روی آن چاپ نمود و به عنوان جلد سالنامه مورد استفاده قرار داد. جلد سلفون یک کاغذ گلاسه 135 گرم است که طرح مورد نظر روی آن بصورت 4 رنگ چاپ می‌شود و سپس برای محافظت بیشتر، روی آن سلفون کشیده می‌شود.

جلد چرم طبیعی
استفاده از جلد چرم طبیعی در تولید سالنامه در تیراژ انبوه بسیار به ندرت صورت می‌گیرد؛ علت آن قیمت بسیار بالای چرم طبیعی و دشواری عملیات تولید جلد با آن است.

سالنامه, سررسید, آپادانا, جلد

سالنامه آپادانا

سالنامه آپادانا با گرد هم‌آوری گروه‌های تخصصی در زمینه چاپ و صحافی و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است محصولاتی مانند سالنامه و هدایای تبلیغاتی را با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نشانی سالنامه آپادانا

ایران، تهران، خیابان خاوران، بعد از فرهنگسرای خاوران، نرسیده به اتوبان امام علی، داخل کانون مالک اشتر، سالنامه آپادانا

آدرس ایمیل سالنامه آپادانا

apadanahormozi{@}gmail.com

     

سالنامه آپادانا

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد مدیریت سالنامه آپادانا محفوظ است.
طراحی وب

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین