سالنامه آپادانا

لوح تقدیر

ما همواره برای تقدیر از دیگران به دنباله هدیه میگردیم، هم میخواهیم شخصی که برایش هدیه تهیه کردیم برایش خوش آیند باشد و هم بیانگر احساس ما نسبت به او شود. در بسیاری از موارد ما میتوانیم با یک متن زیبا در یک تقدیر نامه منظور خودمان را به طور صحیح ابراز کنیم. چه خوب می شود که آن تقدیر نامه به صورت یک هدیه گران بها باشد به طوری که در یک تقدیر نامه بسیار شیک درست شده باشد و طرف مقابل در ویترین نگهداری کند و همیشه آن را مشاهده کند. تقدیر نامه کاربرد بسیاری دارد گاهی رییسی از کارمندش برای سالها خالصانه خدمت کردنش، گاهی برای تقدیر از بازیگری که در فیلمی ایفای نقش میکند.

لوح تقدیر کتابی

لوح تقدیر کتابی که بیشتر به تقدیرنامه معروف است ؛ بسیار در سازمان ها و مراکز آموزشی استفاده می شود؛ در لوح های کتابی متن بر روی کاغذ چاپ شده و درون یک جلد صحافی شده از جنس های گالینکور، جیر، چرم و یا کاغذ لمینیت با چاپی اختصاصی صحافی می شود.

لوح تندیس

لوح تندیس تلفیقی از متن تقدیر، تندیز زیبا یک طرح گرافیکی برای زیبا تر شدن لوح و مفهومی خاص است. برای مشتریانی ساخته می شود جهت تقدیر از جشنواره ای یا همایشی هستند.

قیمت لوح تقدیر

لوح تقدیر جعبه ای

در اینگونه از لوح تقدیر ها متن به صورت یک پلاک از جنس فلز، لمینیت، چوب یا چرم درون جعبه ای با روکش جیر، چرم یا گالینکور قرار می گیرد.

کاتالوگ لوح تقدیر

لوح تقدیر نفیس جلد ترمو

کد ۳۶
قطع: ۲۲ در ۳۱
نوع چاپ: داغکوب

بزرگ‌نمایی تصویر

دفاتر تحصیلی آپادانا

دفاتر فانتزی

دفاتر تحصیلی آپادانا یک انتخاب ویژه برای دانش آموزان و دانشجویان می‌باشد. دفترهایی با جلد خاص و جذاب برای نوجوانان و داخله‌های منحصر به فرد که می‌تواند برای استفاده روزمره دانش آموزان جذاب کننده باشد. اگر برای محصل‌ها دنبال هدیه‌ای ویژه هستید، با ما همراه باشید...

سالنامه آپادانا

سالنامه

سالنامه آپادانا با درنظر گرفتن انواع سلیقه‌های اقدام به طراحی و چاپ سالنامه کرده است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و به کارگیری تجهیزات چاپ و صحافی مدرن باعث شده است محصولات سالنامه آپادانا مرغوب‌ترین محصولاتی باشد که می‌توانید در اختیار داشته باشید.

تاریخچه گاه‌شماری ایرانی

تاریخچه گاه‌شماری ایرانی

تاریخ گاه‌شماری ایرانی به بیش از چهارهزار سال پیش بازمی‌گردد. با گذر زمان و در طول تاریخ گاه‌شماری در ایران تغییرات زیادی در خودش دیده‌است.
یافته‌ها نشان می‌دهد که گاه‌شماری در ایران از گاه‌شماری بابلی، که گاه‌شماری خورشیدی-مهی بود ریشه گرفته‌است. اما ایرانیان نظام خورشیدی را برای گاهشماری‌ها بکار بردند. حدود ۲۵۰۰ سال پیش، یعنی بعد از میلاد زرتشت و شکل‌گیری حکومت هخامنشیان، گاه‌شماری در ایران تغییراتی کرد. با گسترش آیین زرتشت، گاه‌شماری زرتشتی در ایران رسمیت یافت. تغییرات گاه‌شماری در طول دوره پیش‌از اسلام، ادامه یافت و با ورود اسلام به ایران، برای قرن‌ها گاه‌شماری قمری در کنار گاه‌شماری خورشیدی کاربرد داشت. با توجه به نیاز اجتماعی و اقتصادی جامعه و همچنین پیشرفت علوم در دوره اسلامی، دانشمندان ایرانی زیادی دست به مطالعه و اصلاح گاه‌شماری زدند.
خیام با ارائه گاه‌شمار جلالی که دقیق‌ترین نظام گاه‌شماری خورشیدی است، گام بزرگی در این راستا برداشت. در ادامه دوره اسلامی نیز گاه‌شماری ایرانی با دگرگونی‌های زیادی روبرو بود و انواع نظام‌های گاه‌شماری بصورت گسترده یا محدود در ایران کاربرد داشت. در در ابتدای قرن چهاردهم هجری خورشیدی، گاه‌شماری رسمی ایران که یکی از پیشرفته‌ترین و دقیق‌ترین و منظم‌ترین نظام‌های گاه‌شماری است، با تصویب مجلس شورای ملی ایران کاربرد سراسری یافت.

سالنامه آپادانا

سالنامه آپادانا با گرد هم‌آوری گروه‌های تخصصی در زمینه چاپ و صحافی و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است محصولاتی مانند سالنامه و هدایای تبلیغاتی را با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نشانی سالنامه آپادانا

ایران، تهران، خیابان خاوران، بعد از فرهنگسرای خاوران، نرسیده به اتوبان امام علی، داخل کانون مالک اشتر، سالنامه آپادانا

آدرس ایمیل سالنامه آپادانا

apadanahormozi{@}gmail.com

     

سالنامه آپادانا

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد مدیریت سالنامه آپادانا محفوظ است.
طراحی وب

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین