سالنامه آپادانا

دفاتر فانتزی

گاه‌شماری شیوه تعیین و نگهداری و تنظیم حساب زمان و تاریخ است که محور آن سال می‌باشد. در جهان شیوه‌های گوناگونی از گاه‌شماری رواج دارد.
گاهنامه یا سالنما (سالنامه) یا تقویم بیشتر به محاسبه و نمایش یک‌دوره یا یک سال گفته می‌شود.
سالنامه آپادانا با بهره گیری هم‌زمان از نیروهای متخصص و دستگاه‌های پیشرفته اقدام به طراحی و تولید انواع سالنامه کرده است. این سالنامه‌ها در چند مدل مختلف همگام با نیازهای مخاطبان خاص خود طراحی و آماده‌سازی شده‌اند. برای آشنایی با محصولات سالنامه آپادانا می‌توانید وارد بخش سالنامه شده و محصولات و تعرفه‌ها را مشاهده نمایید.

دفاتر تحصیلی

دفاتر تحصیلی سالنامه آپادانا برای استفاده تمام دانش آموزان و دانشجویان که می‌خواهند انتخابی خاص داشته باشند. در دوران تحصیل همراه شماییم با دفاتر تحصیلی.

دفاتر مدارس

دفاتر مدارس سالنامه آپادانا مناسب برای تمام فروشندگان لوازم التحریر سراسر کشور.

دفتر مشق

دفتر مشق سانامه آپادانا هدیه ای مناسب برای نوجوانان مشغول تحصیل در پایه ابتدایی، طرح‌ها و جذابیت این دفاتر باعث شده تا میان نوجوانان بسیار محبوب باشد.

دفاتر طلقی فانتزی 50 برگ، 80 برگ، 100 برگ و طلقی فانتزی نقاشی 50 برگ اکلیلی

بزرگ‌نمایی تصویر

دفاتر طلقی کلاسیک 50 برگ، 80 برگ، 100 برگ اکلیلی

بزرگ‌نمایی تصویر

دفاتر طلقی فوتبالی 50برگ، 80 برگ، 100 برگ اکلیلی

بزرگ‌نمایی تصویر

دفاتر طلقی شهدا و مشاهیر 50 برگ، 80 برگ، 100 برگ

بزرگ‌نمایی تصویر

دفاتر فانتزی دیرین دیرین 50برگ و نقاشی 50 برگ اکلیلی

بزرگ‌نمایی تصویر

دفتر گلاسه فانتزی 100برگ اکلیلی

بزرگ‌نمایی تصویر

دفاتر طلقی 50 برگ، 80 برگ، 100 برگ و 80 برگ دوخط متالیک

بزرگ‌نمایی تصویر

دفاتر جلد سخت فانتزی 100 برگ اکلیلی

بزرگ‌نمایی تصویر

دفتر جلد سخت کلاسیک 100برگ یووی موضعی

بزرگ‌نمایی تصویر

دفاتر رحلی جلد سخت کلاسیک 100 برگ

بزرگ‌نمایی تصویر

دفتر رحلی جلد سخت نقره کوب 100 برگ

بزرگ‌نمایی تصویر

زیردستی مدرن قفلی
گالینگور پولکی

بزرگ‌نمایی تصویر

زیردستی مدرن قفلی
گالینگور کتان

بزرگ‌نمایی تصویر

سالنامه آپادانا

سالنامه

سالنامه آپادانا با درنظر گرفتن انواع سلیقه‌های اقدام به طراحی و چاپ سالنامه کرده است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و به کارگیری تجهیزات چاپ و صحافی مدرن باعث شده است محصولات سالنامه آپادانا مرغوب‌ترین محصولاتی باشد که می‌توانید در اختیار داشته باشید.

هدایای تبلیغاتی آپادانا

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی آپادانا با توجه به کیفیت مرغوبی که دارد می‌تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که غیر از سالنامه برای مخاطبان خود دنبال هدیه‌ای نفیس هستند. آپادانا با تجربه‌ای چندین ساله در عرصه هدایای تبلیغاتی، بهترین مشاور شما خواهد بود.

تاریخچه گاه‌شماری ایرانی

تاریخچه گاه‌شماری ایرانی

تاریخ گاه‌شماری ایرانی به بیش از چهارهزار سال پیش بازمی‌گردد. با گذر زمان و در طول تاریخ گاه‌شماری در ایران تغییرات زیادی در خودش دیده‌است.
یافته‌ها نشان می‌دهد که گاه‌شماری در ایران از گاه‌شماری بابلی، که گاه‌شماری خورشیدی-مهی بود ریشه گرفته‌است. اما ایرانیان نظام خورشیدی را برای گاهشماری‌ها بکار بردند. حدود ۲۵۰۰ سال پیش، یعنی بعد از میلاد زرتشت و شکل‌گیری حکومت هخامنشیان، گاه‌شماری در ایران تغییراتی کرد. با گسترش آیین زرتشت، گاه‌شماری زرتشتی در ایران رسمیت یافت. تغییرات گاه‌شماری در طول دوره پیش‌از اسلام، ادامه یافت و با ورود اسلام به ایران، برای قرن‌ها گاه‌شماری قمری در کنار گاه‌شماری خورشیدی کاربرد داشت. با توجه به نیاز اجتماعی و اقتصادی جامعه و همچنین پیشرفت علوم در دوره اسلامی، دانشمندان ایرانی زیادی دست به مطالعه و اصلاح گاه‌شماری زدند.
خیام با ارائه گاه‌شمار جلالی که دقیق‌ترین نظام گاه‌شماری خورشیدی است، گام بزرگی در این راستا برداشت. در ادامه دوره اسلامی نیز گاه‌شماری ایرانی با دگرگونی‌های زیادی روبرو بود و انواع نظام‌های گاه‌شماری بصورت گسترده یا محدود در ایران کاربرد داشت. در در ابتدای قرن چهاردهم هجری خورشیدی، گاه‌شماری رسمی ایران که یکی از پیشرفته‌ترین و دقیق‌ترین و منظم‌ترین نظام‌های گاه‌شماری است، با تصویب مجلس شورای ملی ایران کاربرد سراسری یافت.

سالنامه آپادانا

سالنامه آپادانا با گرد هم‌آوری گروه‌های تخصصی در زمینه چاپ و صحافی و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است محصولاتی مانند سالنامه و هدایای تبلیغاتی را با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نشانی سالنامه آپادانا

ایران، تهران، خیابان خاوران، بعد از فرهنگسرای خاوران، نرسیده به اتوبان امام علی، داخل کانون مالک اشتر، سالنامه آپادانا

آدرس ایمیل سالنامه آپادانا

apadanahormozi{@}gmail.com

     

سالنامه آپادانا

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد مدیریت سالنامه آپادانا محفوظ است.
طراحی وب

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین