سالنامه آپادانا
دفتر مشق نوروزی سالنامه آپادانا

دفتر مشق نوروزی

انجام تکالیف نوروی دانش آموزان با استفاده از لواز التحریر مناسب و جذاب، از جمله کاربردی است که دفتر مشق نوروزی برای دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف دارد. سالنامه آپادانا مطابق با رسم هر ساله علاوه بر تولید دفتر دانش آموزی اقدام به تولید دفاتر مناسب برای انجام تکالیف نوروزی دانش آموزان نیز کرده است. شما صاحبان فروشگاه‌های لوازم التحریر برای ثبت سفارشات خود به صورت عمده می‌توانید با تماس بگیرید.

دفتر فانتزی, دفتر تحصیلی, دفتر مدارس

ادامه مطلب

طرح روی جلد سررسید سالنامه آپادانا

طرح روی جلد سررسید

یکی از نکات مهمی که افراد، ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی را به تهیه سالنامه برای اهدا به پرسنل و ارباب رجوع‌های خود ترغیب می‌کند، طرح روی جلد سررسید ها است. هر چقدر این طرح از زیبایی بصری بیشتری برخوردار باشد و استانداردهای طراحی در آن رعایت گردد، توجه افراد زیادتری را به خود جلب می‌کند. باید خاطر نشان کرد که در سالنامه آپادانا امکان طراحی اختصاصی برای طرح روی جلد سررسید های سفارشی وجود دارد بنابراین شما می‌توانید با استفاده از طراحی متناسب با زمینه کاری خود و بهره‌مندی از لوگو، مناسب‌ترین مدل را برای سالنامه‌های اهدایی خود در نظر بگیرید   و مجموعه ما بهترین طراحی به همراه کیفیتی مناسب را به شما ارائه خواهد کرد.

طرح روی جلد

ادامه مطلب

تقویم رومیزی اداری سالنامه آپادانا

تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی اداری یکی از محصولات پرکاربرد در محیط‌ها و سالن‌های اداری است که توسط سالنامه آپادانا با استفاده از بهترین متریال به صورت اختصاصی و عمومی برای شما عزیزان طراحی می‌شود. سازمان‌های دولتی و خصوصی می‌توانند از انواع تقویم رومیزی به عنوان هدیه تبلیغاتی برای مراجعین و پرسنل خود استفاده کنند. لازم به ذکر است که علاوه بر کیفیت، قیمت تقویم رومیزی در مجموعه ما کاملاُ اقتصادی تعیین شده است.

تقویم رومیزی

ادامه مطلب

سالنامه آپادانا

سالنامه آپادانا با گرد هم‌آوری گروه‌های تخصصی در زمینه چاپ و صحافی و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است محصولاتی مانند سالنامه و هدایای تبلیغاتی را با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نشانی سالنامه آپادانا

ایران، تهران، خیابان خاوران، بعد از فرهنگسرای خاوران، نرسیده به اتوبان امام علی، داخل کانون مالک اشتر، سالنامه آپادانا

آدرس ایمیل سالنامه آپادانا

apadanahormozi{@}gmail.com

     

سالنامه آپادانا

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد مدیریت سالنامه آپادانا محفوظ است.
طراحی وب

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین