سالنامه آپادانا
خرید دفتر فانتزی با طرح اختصاصی سالنامه آپادانا

خرید دفتر فانتزی با طرح اختصاصی

استفاده از دفتر فانتزی برای دانش آموزان، جذابیت دارد و باعث می‌شود تا به دروس بیشتر توجه کنند. برخی از مراکز برای تشویق دانش آموزان به درس اقدام به خرید دفتر فانتزی با طرح اختصاصی مجموعه خود می‌کنند تا علاوه بر تبلیغ، به دانش آموزان خود انگیزه هم بدهند. برای خرید عمده دفتر فانتری و انواع دفاتر تحصیلی برای سال تحصیلی 1400-99 با ما در ارتباط باشید.

 


دفاتر تحصیلی

با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ بسیاری از محصلان برای نوشتن جزواتشان به دفاتر تحصیلی نیاز دارند. دفاتر دانش آموزان عمدتاً از نوع دفتر فانتزی صد برگ، ‌پنجاه برگ و ... بوده زیرا دارای طرح‌های متنوع‌تری نسبت به سایر دفاتر است. کیفیت دفاتر تحصیلی موجود در سالنامه آپادانا به لحاظ جنس کاغذ و روش صحافی قابل مقایسه با نمونه‌های موجود در بازار نیست و دانش آموزان و دانشجویان می‌توانند با خاطری آسوده از دوام انواع دفاتر این مجموعه، تا پایان هر سال تحصیلی از آن‌ها استفاده کنند.

 


سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰

سالنامه آپادانا برای سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ آمادگی کامل جهت ارائه انواع دفاتر کلاسیک و دفاتر فانتزی را به مشتریان خود دارد و این امکان را می‌دهد تا به خرید عمده دفاتر فانتزی مانند دفتر فانتزی صد برگ، شصت برگ و... و همچنین انواع دفاتر کلاسیک بپردازند. در سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ نیز همانند سالهای گذشته تقاضا برای تهیه انواع دفتر بالا می‌رود، اگر برای فروشگاه لوازم التحریر خود قصد سفارش هر گونه دفتر برای تامین نیاز مشتریان خود دارید، بعد از مشاهده طرح‌های موجود در سایت هر چه زودتر سفارش خود را نزد کارشناسان ما ثبت کرده تا دفترهای تحصیلی به موقع به دست شما برسد.

 


خرید عمده دفاتر فانتزی

می دانیم که دفاتر دانش آموزان نقش مهمی در جلب توجه آن‌ها به مطالب درسی دارد. تجربه ثابت کرده است که استفاده از دفتر فانتزی به دلیل وجود طرح‌های متناسب با انواع گروه سنی در جلد دفتر فانتزی، در جلب توجه دانش آموزان موفق‌تر عمل کرده است. البته استفاده از دفتر فانتزی مربوط به گروه سنی خاصی نبوده و همه افراد می‌توانند از آن استفاده کنند برای آگاهی از نحوه خرید عمده دفاتر فانتزی با ما در ارتباط باشید و همچنین اگر قصد خرید دفتر فانتزی با طرح اختصاصی را دارید، ‌مجموعه سالنامه آپادانا این امکان را به شما می‌دهد تا نوع و طرح جلد دفتر فانتزی، روش صحافی و ... مشخص کرده و بقیه کار جهت تولید دفتر اختصاصی خود را به نیورهای متخصص ما بسپارید.

دفتر فانتزی, دفتر تحصیلی, قیمت دفتر فانتزی

سالنامه آپادانا

سالنامه آپادانا با گرد هم‌آوری گروه‌های تخصصی در زمینه چاپ و صحافی و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است محصولاتی مانند سالنامه و هدایای تبلیغاتی را با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نشانی سالنامه آپادانا

ایران، تهران، خیابان خاوران، بعد از فرهنگسرای خاوران، نرسیده به اتوبان امام علی، داخل کانون مالک اشتر، سالنامه آپادانا

آدرس ایمیل سالنامه آپادانا

apadanahormozi{@}gmail.com

     

سالنامه آپادانا

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد مدیریت سالنامه آپادانا محفوظ است.
طراحی وب

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین