سالنامه آپادانا
طراحی لوح تقدیر

طراحی لوح تقدیر

با توجه به آنچه در مورد لوح تقدیر گفته شد و در مقالات قبل ارائه کردیم؛ لوح تقدیر با کابردهای تقریبا یکسان به افراد یا سازمان‌ها و یا شرکت‌ها ارائه می‌شود. از اهمیت ظاهر آن می‌توان به این اشاره کرد که این هدیه به عنوان قدردانی اعطا می‌شود و اغلب در معرض دید خواهد بود.

اهمیت طراحی لوح تقدیر

طراحی و ظاهر لوح تقدیر از این جهت مهم است که اکثرا در معرض دید است و لحظاتی خوشی را خاطر نشان می‌شود؛ اینکه لوح تقدیر مایه افتخار شخص است و شخص تمایل دارد آن را برای سایرین قابل مشاهده کند هم نکته دیگری است.

 

لوح تقدیر در آپادانا

سالنامه آپادانا با تجربه قبلی طراحی و تولید لوح تقدیر در خدمت مردم است تا لوح تقدیر را بصورت کاملا سفارشی و به شکل دلخواه و مطلوب مشتری تهیه و تولید کند و بصورت عمده یا جزئی عرضه کند؛ طبعا در راه طراحی لوح تقدیر برای بهبود طرح، پیشنهاداتی از سمت آپادانا به مشتریان ارائه خواهد شد. برای سفارش لوح تقدیر با ما در تماس باشید.

آپادانا, لوح تقدیر, جلد لوح تقدیر, طراحی لوح تقدیر

سالنامه آپادانا

سالنامه آپادانا با گرد هم‌آوری گروه‌های تخصصی در زمینه چاپ و صحافی و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است محصولاتی مانند سالنامه و هدایای تبلیغاتی را با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نشانی سالنامه آپادانا

ایران، تهران، خیابان خاوران، بعد از فرهنگسرای خاوران، نرسیده به اتوبان امام علی، داخل کانون مالک اشتر، سالنامه آپادانا

آدرس ایمیل سالنامه آپادانا

apadanahormozi{@}gmail.com

     

سالنامه آپادانا

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد مدیریت سالنامه آپادانا محفوظ است.
طراحی وب

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین